WAYMAN

Wayman Aviation Academy

WAYMAN

1987 yılından bu yana profesyonel uçuş eğitimi veren, %97’nin üstünde başarı oranı ve %95 memnuniyet oranıyla çalışan Wayman Aviation Academy, Miami şehrine 15 dk mesafede North Perry ve Opa-Locka Hava Alanlarında eğitim vermektedir. Profesyonel Havacılık kanunlarına göre pilotluk eğitiminin yanında Business Jet hizmeti de vermektedir.

Yıllık öğrenci kapasitesi 250’nin üzerindedir ve bunların çoğunu yaklaşık 74 değişik ülkeden yabancı ve Türk Havacılık gönüllüsü arkadaşlar oluşturmaktadır.

Wayman Aviation Academy, 2 hangarıyla bölgenin en büyük ve piste en yakın pilotluk okuludur. Bünyesinde kendi onarım bakım ekibi ve deneyimli kadrosuyla eğitiminizi planladığınız sürede tamamlamanız için gerekli tüm alt yapıyı oluşturmuştur. Tarihinde hiç uçak kazası bulunmaması da bu konudaki hassasiyetini göstermektedir.

Pilotluk eğitimi; Amerika Birleşik Devletleri’nde 8-10 ay gibi kısa bir sürede, diğer pilotluk okulları ücretlerine göre daha makul tutarlarda tamamlanabilir.

Wayman’da alacağınız uçuş eğitimleri EASA ve Türkiye Sivil Havacılık kriterlerini kapsamaktadır ve buna göre dizayn edilmiştir. Bu sebep ile Wayman’dan mezun olduğunuzda EASA ve SHGM lisanslarına çevrimi problemsiz şekilde yapılmaktadır.

TOP